سیستم های صوتی تصویری

با بهترین تلویزیون سال Samsung Q9EN آشنا شوید

در چند سال اخیر شرکت های بزرگ زیادی در تلاش بوده اند تا یک تلویزیون، با برترین کیفیت های روز دنیا و همینطور در راستای تحقق شعارهایشان تولید کنند. اما این نتایج شاید برای کاربران خانگی رضایت بخش بوده باشد اما برای حرفه ای ها نه! بیشتر شرکت های سازنده این تلویزیون ها با شعارها و قابلیت های دهن پُرکن به نمایشگاه ها می آیند و در نتیجه نمره خوبی از آن چه که ادعا میکنند نمیگیرند! با زاوش همراه باشید.

اما امسال شرکت سامسونگ به وعده های خود عمل کرد. سامسونگ پس از یک شروع نا امید کننده در سال های اخیر، واقعا نیاز به برگشت به روزهای اوج خود را داشت، همینطور هم شد. امسال با یک تلویزیون خارق العاده به میدان آمد و سر و صدای زیادی نیز به پا کرد، بهتر است با SAMSUNG QLED Q9FN بیشتر آشنا شویم.

سامسونگ Q9FN بسیار رزولوشن بالاتری نسبت به رقبای خود دارد، 65 اینچ است و از یک سیستم نورپردازی کاملا متفاوت برای مبارزه با مشکلات کنتراست قبلی خود استفاده می کند، طیف های محلی نیز جایگزین نورهای LED شده اند. Q9FN دارای پنل FALD می باشد که نقاط کوانتومی به طوری به یکدیگر متصل شده اند تا تصویری تولید کنند که روشن تر و رنگارنگ تر از هرچه که تا به امروز تولید شده است باشد.

Samsung Q9EN

کیفیت تصویر HDR - 9.5
قدرتمند - 9.5
صدای واضح و بلند - 9.6
زاویه دید محدود - 5.3

8.5

امتیاز کلی

User Rating: 5 ( 1 votes)

اما همه این ها دلایلی نیست که SAMSUNG را به بهترین تلویزیون 2018 تبدیل کرده باشد بلکه تکنولوژی HDR و QHDR یک تجربه جدید و منحصر به فرد به شمار می رود و شکی باقی نمی ماند که Q9FN بهترین تلویزیون سال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا