اینترنت اشیاءسیستم های صوتی تصویری

تازه های فناوری

کار‌شناسان لامپ‌هایی هوشمند تولید کرده‌اند که می‌توان رنگ آن‌ها را متناسب با شرایط روحی کاربر تغییر داداین نسل جدید لامپ‌ها براساس ادعای طراحان آن دارای طول عمری برابر با ۲۵ سال خواهند بود.گفتنی است، کاربران می‌توانند رنگ این لامپ‌ها را متناسب با خلق و خوی خود و با استفاده از فرامین کنترلی ارسال شده از سوی گوشی تلفن همراه هوشمند تغییر دهند.بررسی‌ها نشان می‌دهند، قیمت هر یک عدد از این لامپ‌ها در حدود۹۹ دلار است و با استفاده از فناوری wi-fi می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد.این لامپ‌ها هر یک نوری معادل با یک لامپ هالوژنی ۵۰ وات و یا یک لامپ رشته‌ای ۶۰ وات تولید می‌کنند.این لامپ‌ها طرفداران فراوانی در دنیا بدست آورده است.

تازه های فناوری

ماوس با قابلیت تنظیم دست و انگشتان شما √تکنولوژی

LOTO یک ماوس باهوش است که به شکل یک دستگاه مخروطی دیسک صاف با الهام از برگ گل نیلوفر آبی است. این ماوس با قابلیت تنظیم اندازه و جمع شدنی که داراست برای یک لپ تاپ بسیار مناسب است.√

تازه های فناوری

این دوچرخه که برای عاشقان بازی بسکتبال طراحی شده و به اسم مایکل جردن،از مشاهیر بسکتبال آمریکا است.طراحی این دوچرخه به گونه ای است که قسمتی را مخصوص برای گذاشتن توپ والیبال دارد . رینگ دوچرخه به شکل بازیکن بسکتبال در حال پریدن است. بدنه این دوچرخه از فیبر کربن و بسیار سبک است.

بهنام پارسا

من بهنام پارسا هستم. علاقه بسیاری به مطالعه و تحقیق در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات دارم امیدوارم بتونم تجربیات خودم رو در این زمینه با شما دوستان به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا