اخبار فناوری اطلاعات

شایعات همکاری اپل و Valve برای ساخت هدست واقعیت افزوده

زاوش – گزارش جدیدی به اینترنت راه پیدا کرده که خبر از همکاری اپل و Valve می دهد. نتیجه این همکاری، تولید یک هدست واقعیت افزوده است.

تا به امروز شاهد انتشار شایعات زیادی در رابطه با هدست واقعیت افزوده اپل بودیم. بر اساس پیش بینی تحلیلگران، احتمالا این هدست در سال آینده میلادی توسط اپل به صورت رسمی معرفی می شود. حال گزارشی از سوی DigiTimes منتشر شده که اطلاعات بیشتری از این محصول در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

بر اساس این گزارش، شرکت های اپل و Valve برای تولید این هدست با یکدیگر همکاری می کنند. شرکت ولو در گذشته نیز مشغول توسعه هدست های واقعیت مجازی و افزوده بوده است. چند سال پیش شاهد شروع همکاری این شرکت با اچ تی سی بودیم که نتیجه آن، هدست واقعیت مجازی HTC Vive بود.

چند سال پیش شرکت ولو بری پشتیبانی سیستم عامل مک او اس از واقعیت افزوده، با شرکت اپل همکاری کرده بود. با توجه به این موضوع، همکاری مجدد آن ها چندان دور از انتظار نیست. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که شاید گزارش منتشر شده اشتباه باشد. در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از هدست واقعیت افزوده اپل به اینترنت راه پیدا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا