تلفن هوشمندسیستم عامل

اندروید یا ای او اس؟

به نظر می‌رسد جنگ بین اندروید و آی او اس تمامی نداشته باشد. در بسیاری از افراد، ارزش‌های شخصیتی، میزان تحقیقات به عمل آمده، میزان درآمد و حتی نحوه‌ زندگی باعث می‌شود گوشی هوشمندی را با یکی از دو سیستم عامل اندروید یا آی او اس انتخاب کنند. اما در سایر کاربران، این انتخاب یک امر کاملا سلیقه‌ای و شخصی است.

اندروید یا ای او اس؟

خرید گوشی با سیستم عامل اندروید یا آیفون ، انتخابی است که هر کاربری می‌تواند داشته باشد و چه بهتر آنکه هر دو را تجربه کند. امروزه، تعداد زیادی از مردم در اطراف ما وجود دارند که به صورت مکرر گوشی های خود را تغییر می‌دهند؛ آنها به راحتی از یک برند به برند دیگر، یا از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر کوچ می‌کنند و تعصب خاصی به هیچ برندی ندارند. مهمترین دلیل این تغییرات، مخالفت آنها با رویکرد شرکت سازنده‌ای است که در حال حاضر اسمارت فون ساخته‌شده توسط آنها را در دست گرفته‌اند.

اندروید یا ای او اس؟

نبرد بین کمپانی‌های سازنده به گونه‌ای پیش می‌رود که هرکس در صدد ارایه‌ی نوآوری‌هایی است تا بتواند سهم بیشتری از بازار اشباع‌شده‌ی تلفن همراه را در جهان داشته باشد. در این میدان سخت و نفس‌گیر، قطعا برخی شرکت‌ها اشتباهاتی نیز مرتکب خواهند شد که در امر رقابت کاملا مرسوم است؛ اشتباهاتی که حتی منجر به پایین‌آمدن آنها از اریکه‌ی قدرت می‌شود. اما چیزی که غیر قابل بخشش است، استفاده از ایده‌هایی‌ست که پیش از این شکست خورده بودند.

بهنام پارسا

من بهنام پارسا هستم. علاقه بسیاری به مطالعه و تحقیق در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات دارم امیدوارم بتونم تجربیات خودم رو در این زمینه با شما دوستان به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا