شبکه های اجتماعی

حذف تب Following اینستاگرام؛ با خیال راحت در اینستاگرام فعالیت کنید

این روزها حریم خصوصی بیش از هرچیزی برای کاربران مهم شده است. اینستاگرام در این راستا گام بزرگی برداشته است

از این هفته با خیال راحت در اینستاگرام فعالیت کنید

از اینستاگرام می‌توان به‌عنوان فراگیرترین اپلیکشنی نام برد که همه رده‌های سنی را درگیر خود کرده است. اینستاگرام در کنار فضای جذاب بصری که برای سرگرم کردن افراد و پر کردن اوقات فراغت آن‌ها به وجود آورده، باعث رونق کسب و کارهای متعدد و افزایش ارتباط‌های جمعی نیز شده است.

حذف تب فالوینگ از اینستاگرام

شما می‌توانید در این برنامه از جزیی ترین فعالیت‌های روزمره دیگران (آشنا یا غریبه) باخبر شوید. البته این مورد در حالی است که افراد فالو شده توسط شما، علاقه‌مند به اشتراک گذاشتن این فعالیت‌ها در فضای همگانی اینستاگرام باشند.

اما شاید بسیاری از شما از امکانات جزیی تر اینستاگرام بی‌خبر باشید. یکی از این امکانات دیدن فعالیت‌های مخاطبان شما در دیگر صفحات در طول شبانه روز است. به این صورت که شما می‌توانید همه پست‌هایی که آن‌ها در حال اینستاگرام گردی لایک می‌کنند را ببینید. همه کامنت‌هایی که زیر پست پیج‌های دیگر می‌نویسند، کسانی که فالو می‌کنند و همچنین فالوئرهای آن‌ها را به طور لحظه‌ای چک کنید. و از طرفی باید نگران این هم باشید که آن‌ها نیز می‌توانند شمارا زیر نظر داشته باشند.

نمایی از تب فالوینگ اینستاگرام

در روزهای اخیر مدیران ارشد اینستاگرام با اعلام حذف شدن تب Following از منوی Activity feed در طی این هفته همه کاربران را شگفت زده کردند. آن‌ها علت حذف این تب را این‌گونه اعلام کردند  که این تب در بین کاربران خیلی شناخته شده نبوده و خیلی از افراد به خاطر عدم آگاهی از این ویژگی به فعالیت‌های روزمره خود با خیال راحت ادامه می‌دادند و هنگامی که می‌فهمیدند افراد دیگر می‌توانند فعالیت آن‌ها را رصد کنند شگفت زده می‌شدند. در عوض تعداد محدودی که اینستاگرام را به‌خوبی می‌شناختند می‌توانستند از این مزیت سوءاستفاده کنند و یا برای کاربران دردسر ایجاد کنند.»

در واقع اینستاگرام از کاربران می‌خواهد با مراجعه به قسمت اکسپلورر و افزایش فعالیت‌های خود در این بخش از پست‌های جدید مطلع شوند. و در راستای این هدف در حال اجرای الگوریتم‌های جدیدی برای گسترش اکسپلورر نیز می‌باشد.

شاید در دنیای امروزی که داشتن حریم خصوصی مسئله مهمی برای اکثر افراد است وجود چنین گزینه‌ای در اینستاگرام به‌عنوان نقطه ضعف بزرگی برای کاربران محسوب می‌شود.

اما از طرفی با دیدن این جزییات شما می‌توانید از جدیدترین پست‌ها باخبر شوید و یا محدوده ارتباطات خود را گسترش دهید.

تب فالوینگ اینستاگرام

به‌هرحال کارایی آیکون قلبی شکل موجود در پایین صفحه اینستاگرام با تصمیم مدیران و کارشناسان در هفته اخیر کمتر خواهد شد و شما می‌توانید با خیال راحت پست‌های دیگران را لایک کنید.

همچنین اینستاگرام قصد دارد تغییرات دیگری نیز ایجاد کند شما می توانید نظرات خود را در این باره با ما و دیگران به اشتراک بگذارید و اخبار جدید در رابطه با اینستاگرام را در سایت رسانه فناوری زاوش دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا