شبکه های اجتماعی

6 علت مسدود (بلاک) شدن اینستاگرام

بررسی دلایلی که باعث مسدود‌شدن صفحه‌ی اینستاگرام می‌شود

امروزه اینستاگرام به مهم ترین شبکه اجتماعی یا سوشیال مدیا در دنیا و ایران تبدیل شده است و هر فرد روزانه چندین ساعت از وقت خود را به این شبکه اجتماعی جذاب اختصاص می دهد. برای خیلی از ما پیش آمده که دسترسی و عملکردمان در اینستاگرام محدود شود حتی برای چند ساعت، در الگوریتم های جدید اینستاگرام تحولات زیادی رخ داده است که از آن ها می توان به بلاک شدن اکانت ها نام برد.

در این مطلب سایت زاوش سعی کرده به 6 مورد از دلایل بلاک شدن اکانت ها در اینستاگرام بپردازد.

  استفاده از ربات‌های لایک و فالو در اینستاگرام

حتما می‌دانید ربات‌هایی مانند نینجاگرام یا افزایش فالور و ربات‌های دیگری در این زمینه وجود دارند که با پرداخت مبالغی برای صفحه‌ی شما لایک و فالو انجام می‌دهند. با اینکه این ربات‌ها در صفحه‌های اینستاگرام تاثیرات زیادی دارند ولی از طرفی دیگر، استفاده بیش از حد این ربات‌ها باعث بلاک‌شدن صفحه می‌شود. یکی از دلایلی که اینستاگرام فعالیت این ربات‌ها را قبول ندارد این است که، باعث کاهش درامد تبلیغات خود اینستاگرام می‌شود .پس در استفاده از این ربات ها، ملاحظه بفرمایید.

ربات نینجاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام

دنبال کردن بیش از حد صفحات (فالو کردن)

فالو کردن بیش از اندازه افراد، در یک زمان خاص باعث اسپم شناخته شدن پیج شما می‌شود و اینستاگرام صفحه‌ی شما را به عنوان یک ربات در نظر می‌گیرد وهمین موضوع باعث مسدود شدن پیج شما ‌می‌شود.

لایک کردن بیش از حد صفحات

طبق قوانین اینستاگرام شما در یک ساعت فقط 350 بار می‌توانید پست‌های دیگر افراد را لایک کنید. زیرا بسیاری از افراد تمام پست هارا لایک می‌کنند تا بیشتر توسط افراد دیگر دیده شوند. برای جلوگیری از بلاک شدن پیج‌تان از لایک کردن زیاد خودداری کنید.

نداشتن هیچ گونه فعالیتی در صفحه‌ی اینستاگرام

یکی دیگر از عواملی که باعث بلاک‌شدن پیج شما می‌شود، فعال نبود شما است. زمانی که شما هیچ فعالیتی در صفحه‌تان ندارید، اینستاگرام شما را به عنوان ربات در نظر می‌گیرد و صفحه شما مسدود می‌شود. حتی زمانی که تازه پیج‌تان را راه اندازی کرده‌اید، حتما عکسی برای پروفایل و پست یا استوری در نظر بگیرید .

 پست گذاشتنِ زیاد

ممکن است یکی از دلایل بلاک شدن پیج شما، پست گذاشتن بی رویه باشد. اینستاگرام صفحاتی که بیش از اندازه پست می گذارند، را به عنوان اسپم در نظر گرفته و مسدود می‌کند. برای جلوگیری از این امر به مرور زمان و به طور منظم پست‌های خود را منتشر کنید.

 تکرار کردن بیش از اندازه

یکی دیگر از عواملی که باعث می‌شود اینستاگرام پیج شما را به عنوان ربات بشناسد و مسدود کند، زیاد بودن تعداد اموجی‌ها و کامنت‌ها است، که در این صورت پیغام اکشن بلاک (Action Blocked)  را از اینستاگرام دریافت می کنید.

اکشن بلاک اینستاگرام

به نظر شما چه دلایل دیگری در مسدود شدن پیج اینستاگرامی ما تاثیر دارد؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا