تبلت

آیپد پرو اپل با دوربین دوگانه اوایل 2020 عرضه می‌شود

طبق گزارشات تازه اپل با عرضه آیپد پرو جدید و هدست حقیقت افزوده خود در سال 2020 و بعد عرضه عینک حقیقت افزوده در سال 2023، با اقتدار در حوزه حقیقت افزوده حضور پیدا خواهد کرد. به نقل از خبرگزاری بلومبرگ، آیپد پرو جدید احتمالاً اوایل سال 2020 با دوربین دوگانه و حفره کوچکی برای سیستم سه بعدی به بازار عرضه خواهد شد. «مینگ-چی کو»، تحلیلگر ارشد مسائل اپل نوامبر سال قبل میلادی پیشگویی کرده بود که آیپد پرو به سنسور زمانه پرواز مجهز می شود. تامین کنندگان قطعه نیز اوسط مرداد ماه این سال پیشگویی کرده بودند که آیپد پرو های جدید دوربین سه گانه خواهند داشت. البته در گزارش جدید به دوربین دوگانه و سیستم سه بعدی جدید اشاره شده‌ است. در‌ پی گزارش بلومبرگ مندرج که آیفون 2020 نیز از تکنولوژی سه بعدی و مودم 5G پشتبانی خواهد کرد. بلومبرگ از سیستم سه بعدی جدید اپل تحت عنوان «هسته اصلی» طرح های حقیقت افزوده شرکت کوپرتینویی و جور توسعه یافته خیس سنسور فبس آیدی حافظه نموده است.

آیپد پرو 2020

این خبرگزاری به‌دنبال می افزاید که اپل در‌پی عرضه هدست ترکیبی از حقیقت افزوده و حقیقت مجازی با تمرکز اصلی روی گیمینگ، تماشای ویدئو و ملاقات های مجازی در سال 2021 یا این که 2022 بوده و بعد از آن، عینک حقیقت افزوده خویش را سال 2023 به بازار عرضه خواهد کرد. بلومبرگ پیرو گزارش خویش ریزه کاری تیمی که در اکنون فعالیت روی طرح های حقیقت افزوده اپل میباشند را نیز تعریف نموده است: «اپل هزار مهندس را ذیل رهبری «مایک راکول» (Mike Rockwell) مسئول عمل روی طرح های حقیقت افزوده و حقیقت مجازی نموده است. این گروه چندین حرفه ای قسمتی از دپارتمان مهندسی دشوار افزار اپل البته با مدیر مختلف بوده که قبلا روی سیستم های قابل انعطاف افزاری گیمینگ، طاقت فرسا افزار آیفون های قبل و بخش ایجاد و مهندسی اپلیکیشن عمل کرده بودند.»

همچنین بخوانید : همه چیز درباره تبلت های لنوو

در‌این مجموعه مهندسین کهن ناسا، گسترش دهندگان بازی و متخصصین گرافیک نیز به دیده خورده و در محیطی نامشخص در حیطه سانی‌ویل (Sunnyvale) در ایالت کالیفرنیا و به مسافت کوتاهی از پایگاه اصلی اپل در کوپرتینو به کار مشغولند. اپل تا قبلا قصد داشت اولی هدست حقیقت افزوده خویش را سال 2019 مهیا کرده و سال 2020 به بازار بفرستد، البته طبق گزارش بلومبرگ تصمیم گرفته مورخ عرضه را عقب بیندازد.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن